O NÁS

STEHNO ® značka výnimočného dizajnu.

Za vznikom dizajnovej značky STEHNO ® stoja manželia Rebeka a Filip Stehno, ktorý od roku 2015 prinášajú nenapodobyteľný dizajn nie len u nás na Slovensku ale aj v zahraničí.

Štúdio STEHNO ® sa zameriava predovšetkým na dizajn unikátnych súkromných interiérov, ale taktiež na modernú architektúru, spoluprácu s developermi a produktový dizajn.

Naša fylozofia spočíva vo vytváraní nadčasových a luxusných domovov z ktorých má každý svoj neopakovateľný charakter ktorý je navrhnutý podľa potrieb a vkusu klienta s jedinečným rukopisom nášho štúdia.

Každý z našich projektov prechádza rukami našej kreatívnej riaditeľky Rebeky Stehno ako pri navrhovaní tak aj pri samotnej finalizácii projektu, vďaka čomu si každý náš projekt zachováva unikátny rukopis značky STEHNO ®. d

Poslanie:

Naším poslaním je vytvoriť krásny priestor, domov ktorý rozpráva rovnakým jazykom ako Vy, miesto na ktoré sa každý deň tešíte, domov v ktorom sa cítite bezpečne. Luxus značky Stehno, ktorý stelesňuje hodnoty ktoré si zaslúžite!

 

Vízia:

Naša vízia je vytvoriť jedinečný, nadčasový domov bez starostí, v tej najvyššej kvalite
prevedenia, tak aby ste svoj voľný čas mohli venovať svojej rodine, oddychu či priateľom.

 

Hodnoty:

Prinášame transparentný servis pri ktorom presne viete kedy a akým spôsobom bude Váš projekt odovzdaný. Všetky výdavky na projekt zo strany našej značky viete skôr ako projekt začne. Presne viete čo za danú cenu dostanete. Nič pred Vami neskrývame, ste predsa našim partnerom, bez ktorého by nebolo možné na projekte pracovať. Vzájomné lojálne vzťahy sú kľúčom ku kvalitnému dizajnu. Spoločný vzťah ktorý si spolu budujeme musí byť založený na spoločnej, úprimnej súčinnosti. Vaše každodenné potreby, rutiny, zvyky ale aj zlozvyky sú kľúčom vďaka ktorému vieme pre Vás vytvoriť dokonalý domov. Vaše tajomstvá sú u nás v bezpečí. Vaše súkromie je pre nás prvoradé. Z projektu verejne prezentujeme iba to s čím súhlasíte. Kvalitný servis je vizitkou našej značky. Sme tu pre Vás vždy keď potrebujete a sme pripravení splniť všetky vaše želania. Chceme Vám jednoducho dodať ten najkvalitnejší výsledok vo všetkých aspektoch projektu.

KONTAKT

+421 951 301 225

info@stehno.sk

NAVŠTÍVTE NÁS

Zlatovská 1061, 911 05 Trenčín

Rezervujte si termín telefonicky alebo e-mailom.